Dziś są imieniny: Henryka, Kingi, Andrzeja

    • Slider 68

Wieczornica z okazji 11 listopada

W środę 10 listopada w Zespole Szkół Powiatowych w Troszynie odbyło się Międzypokoleniowe Święto Niepodległości pod hasłem Niepodległość Ojczyzny Świętujemy. Międzypokoleniowe - bo łączące twórczość społeczności szkolnej Zespołu Szkół Powiatowych w Troszynie, dzieci z Przedszkola w Troszynie oraz Seniorów z klubu "Pod Wierzbami".

Niewątpliwie występ najmłodszych patriotów wywołał zachwyt i wzruszenie zebranej publiczności. Słowa uznania kierujemy także w stronę artystów z Klubu Seniora, którzy zaśpiewali najważniejsze pieśni polskie, będące świadectwem naszej historii. Swoim występem zaszczycił nas również absolwent Technikum w Troszynie Piotr Czartoryski oraz nasz były nauczyciel - Pan Roman Zakrzewski. Temu wyjątkowemu wydarzeniu towarzyszyło wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych, które przypomniały najważniejsze momenty polskiej drogi do odzyskania niepodległości.

Nie zabrakło oczywiście biesiady z wojskową grochówką i pysznymi ciastami. Serdecznie dziękujemy Pani Edycie Ginalskiej - Dyrektor Przedszkola w Troszynie, Paniom wychowawczyniom grupy przedszkolaków: Małgorzacie Szabłowskiej, Ewie Truskolaskiej-Rusak i Anecie Kaczyńskiej za przygotowanie pięknego występu dzieci. Dziękujemy Seniorom z Troszyna oraz pozostałym artystom, uczniom naszej szkoły, nauczycielom za pomoc w organizacji tego pięknego wydarzenia.

  • licznik odwiedzin

    Odwiedzin wszystkich 281937, odwiedzin dzisiaj: 3

Script logo
W górę..