Dziś są imieniny: Henryka, Kingi, Andrzeja

    • Slider 68

Ósmoklasisto !

Ósmoklasisto !

Stojąc przed wyborem swojej następnej szkoły spójrz na nią przez pryzmat pracy. Przecież o to chodzi. Uczymy się aby być przygotowanym do wejścia na rynek pracy. Chcemy mieć dobrą pracę i płacę. Chcemy mieć pieniądze na własne wydatki.

Dzisiejsze czasy wyraźnie pokazują, że dobry fachowiec zawsze sobie poradzi. Widać rosnące zapotrzebowanie na wykwalifikowanych pracowników.

Wybieraj tak, abyś miał później pracę.

Pomyśl o zawodzie w którym chcesz być dobry i idź tą drogą !

U nas, Ty wybierasz zawód w którym chcesz być dobry i dobrze zarabiać, a my uczymy go w najlepszy sposób – bo w realnych warunkach u pracodawcy. Uczymy razem zawodu z najlepszymi firmami w naszym regionie.

3 dni w szkole, 2 dni w firmie i masz wypłatę od września co miesiąc.

Branżowa szkoła I Stopnia to najszybsza droga do dobrego zawodu i własnych pieniędzy. W ciągu trzech lat uczysz się zawodu w zakładzie pracy. Później możesz pracować i kontynuować bezpłatną naukę w Liceum dla Dorosłych w Troszynie, gdzie zajęcia odbywają się w weekendy co dwa tygodnie. Masz zawód, dobrze zarabiasz i w ciągu 3 lat możesz zdobyć średnie wykształcenie i maturę. Otwiera Ci to drogę na studia. Cały czas możesz się rozwijać. Możesz iść na kwalifikacyjny kurs zawodowy i masz tytuł technika.

Bądź kreatorem swojego sukcesu zawodowego i finansowego !

  • licznik odwiedzin

    Odwiedzin wszystkich 281937, odwiedzin dzisiaj: 3

Script logo
W górę..