Dziś są imieniny: Anny, Miroslawy, Grazyny

  • Kształcenie zdalne - materiały
    • Slider 68

Jasełka 2019

Święta Bożego Narodzenia to dla każdego z nas czas szczególny, pełen refleksji i zadumy. Czas spędzony w gronie bliskich nam osób, rodziny, przyjaciół. Z okresem świąt związane są tradycje, zwyczaje, które wprowadzają w tych dniach niezwykłą atmosferę. Wręczamy sobie prezenty, ubieramy choinkę, śpiewamy kolędy. Im jesteśmy starsi, tym magia świąt przemawia do nas prawdziwiej. Spotkanie wigilijne w naszej szkole to już tradycja. Nie da się ukryć, iż każdy starał się, by ten dzień był wyjątkowy i uroczysty.

Jak co roku uczniowie i nauczyciele przygotowali świąteczne potrawy i zaangażowali się w przygotowania. 18 grudnia 2019 roku odbyła się uroczysta Wigilia szkolna. Pan dyrektor Mariusz Bacławski przywitał przybyłych gości i podkreślił wyjątkowość świąt Bożego Narodzenia. Uczniowie pod kierunkiem Pani Anny Prusak i Marzeny Piskowskiej przedstawili piękne i poruszające słowno-muzyczne jasełka.

W tym roku jasełka miały charakter wyjątkowy. Nasi uczniowie wcielili się w role postaci Biblijnych w teatrze cieni, pokazując nam, że Boże Narodzenie to nie tylko czas prezentów i suto zastawionego stołu, ale przede wszystkim czas miłości i oczekiwania na przyjście Pana Jezusa.Po pełnym wzruszenia i refleksji przedstawieniu, podzieliliśmy się opłatkiem, złożyliśmy życzenia. Następnie wspólnie zasiedliśmy do stołu i śpiewaliśmy kolędy.

Życzymy wszystkim spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, pełnych radości i miłości, spędzonych w gronie najbliższych!

  • licznik odwiedzin

    Odwiedzin wszystkich 131375, odwiedzin dzisiaj: 501

Script logo
W górę..