Dziś są imieniny: Henryka, Kingi, Andrzeja

    • Slider 68

Wręczenie stypendiów Prezesa Rady Ministrów

W dniu 23 listopada 2016r w Zespole Szkół im. Żołnierzy Armii Krajowej w Makowie Mazowieckim odbyło się uroczyste wręczenie Stypendiów Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2016/2017 dla wyróżniających się uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy IV Technikum Magdalena Szabłowska, która po raz trzeci uzyskała najlepsze wyniki w szkole.

Od września dwoje uczniów naszej szkoły uczestniczy w projekcie „Mazowsze - stypendia dla uczniów szkół zawodowych", który realizowany jest przez Samorząd Województwa Mazowieckiego. Uczennica klasy IV Technikum agrobiznesu, Magdalena Szabłowska, uczestniczy w projekcie po raz drugi. W tym roku szkolnym Magda realizuje projekt „Koń we współczesnym gospodarstwie, hopoterapia jako element rehabilitacji wieloprofilowej".

Jej celem jest poznanie technik hipoterapii i wprowadzenie jej do profilu działalności gospodarstwa.

Uczeń klasy III Damian Kurpiewski realizuje projekt „Wykorzystanie technologii informacyjnej i programów komputerowych w zarządzaniu gospodarstwem rolnym". Celem głównym projektu Damiana jest wykorzystanie możliwości programów do zarządzania informatycznego gospodarstwem rolnym i planowanie produkcji przy użyciu wybranego programu.

Uczniowie będą realizować projekt do czerwca 2017 roku. Po ukończeniu projektu przygotują prezentacje multimedialne, pokazujące uzyskane w projekcie efekty.

  • licznik odwiedzin

    Odwiedzin wszystkich 281937, odwiedzin dzisiaj: 3

Script logo
W górę..