Dziś są imieniny: Jana, Danuty

    • Slider 68

TARGI EDUKACYJNE 2018

15 marca 2018 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej im. A.Gołasia w Ostrołęce odbyły się XII Młodzieżowe Targi Edukacji i Pracy, których głównym organizatorem była Filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Ostrołęce oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Ostrołęce. Inicjatywa skierowana była głównie do uczniów placówek ponadgimnazjalnych, którzy mogli zapoznać się z ofertami edukacyjnymi szkół, uczelni, firm oraz innych placówek oświatowych i edukacyjnych.

Podczas targów swoją ofertę edukacyjną zaprezentowała także i nasza szkoła. 20 marca 2018 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XVI Targach Edukacyjnych, organizowanych przez Mazowiecką Wojewódzką Komendę Ochotniczych Hufców Pracy i Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Ostrołęce.

Celem wydarzenia była przede wszystkim pomoc młodzieży III klas gimnazjalnych z terenu Ostrołęki oraz powiatu w wyborze dalszego kierunku kształcenia ogólnego i zawodowego. Uczniowie i nauczyciele ZSP w Troszynie udzielali informacji o naszej szkole – kierunkach, specjalnościach, zasadach rekrutacji, zajęciach dodatkowych oraz atmosferze panującej w naszej szkole. Jak co roku targi cieszyły się ogólnym zainteresowaniem.

  • licznik odwiedzin

    Odwiedzin wszystkich 276517, odwiedzin dzisiaj: 19

Script logo
W górę..