Dziś są imieniny: Lubomira, Benedykta

    • Slider 68

Stypendia od Marszałka..

Dwoje uczniów Technikum Agrobiznesu w Zespole Szkół Powiatowych w Troszynie otrzymało stypendium dla uczniów szkół zawodowych w Województwie Mazowieckim w ramach projektu „Mazowsze – stypendium dla uczniów szkół zawodowych „.

Program stypendialny jest realizowany przez Departament Edukacji Publicznej i Sportu i współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i Krajowych Środków Publicznych. Celem udzielania stypendiów jest umożliwienie rozwoju edukacyjnego uczniów szkół zawodowych z obszaru Województwa Mazowieckiego.

Aby ubiegać się o stypendium uczeń musiał spełnić minimum dwa warunki:

- uzyskać wysoką średnią z przedmiotów zawodowych

- uzyskać średnią z 2 wybranych przedmiotów ogólnych powiązanych z zawodem w zakresie rozszerzonym na poziomie powyżej 4,50

Magdalena Szabłowska uczennica klasy III i Mateusz Czartoryjski uczeń IV klasy spełnili warunki przyznawania stypendium. Uczniowie musieli sporządzić projekt edukacyjny określony w indywidualnym planie rozwoju zawodowego ucznia. Magdalena Szabłowska realizuje projekt edukacyjny w zakresie „Żywienia bydła mlecznego „ natomiast Mateusz Czartoryjski nt. „ Zdrowotności i dobrostanu bydła „

Uczniowie zaprezentują rezultaty projektów edukacyjnych w formie prezentacji multimedialnej dla uczniów naszej szkoły oraz przeprowadzą zajęcia praktyczne z osiągniętych wiadomości i umiejętności.

  • licznik odwiedzin

    Odwiedzin wszystkich 209782, odwiedzin dzisiaj: 47

Script logo
W górę..