Dziś są imieniny: Henryka, Kingi, Andrzeja

    • Slider 68

Dla młodzieży

Ósmoklasisto !

Stojąc przed wyborem swojej następnej szkoły spójrz na nią przez pryzmat swojego dalszego zatrudnienia. Uczymy się, aby być przygotowanym do wejścia na rynek pracy. Chcemy mieć dobrą pracę i płacę. Chcemy mieć pieniądze na własne wydatki. Dzisiejsze czasy wyraźnie pokazują, że dobry fachowiec zawsze sobie poradzi. W związku z powyższym przygotowaliśmy w naszej szkole nowe otwarcie w kształceniu zawodowym. Naukowe badania nad przyszłością rynku pracy wskazują ogromny potencjał rozwojowy dla młodych ludzi, którzy pójdą profesjonalną ścieżką zawodową. Naucz się zawodu, a o pracę nie będziesz musiał się martwić.

Ty wybierasz zawód, w którym chcesz być dobry i dobrze zarabiać, a my uczymy go w najlepszy sposób – bo w realnych warunkach u pracodawcy. Uczymy zawodu razem z najlepszymi firmami w naszym regionie.

Technikum w Troszynie kształci w zawodach:

 

• technik dekarstwa,

• technik ekonomista,

• technik agrobiznesu,

• technik technologii żywności.

 

Klasy z innowacją wojskową. Innowacja ta umożliwia bliższe poznanie specyfiki pracy w wojsku oraz wzrost świadomości w tym zakresie. Nauka połączona będzie z poznaniem podstawowych elementów wojskowej dyscypliny, karności, budowy broni, taktyki strzelania, topografii, walki wręcz etc. W ramach zajęć odbędą się szkolenia na terenie jednostek wojskowych przeprowadzone przez instruktorów wojskowych.

  • licznik odwiedzin

    Odwiedzin wszystkich 281937, odwiedzin dzisiaj: 3

Script logo
W górę..