Dziś są imieniny: Izydora, Antoniny, Symeona

  • Kształcenie zdalne - materiały
    • Slider 68

„Mój pomysł na biznes”

14 maja 2019 roku w Zespole Szkół Powiatowych w Troszynie odbył się VI Powiatowy Konkurs Innowacje Technologiczne w Agrobiznesie.

Tematem tegorocznego konkursu był „Mój pomysł na biznes”. W konkursie udział wzięli uczniowie gimnazjum, szkół podstawowych oraz szkół ponadgimnazjalnych z powiatu ostrołęckiego. Dwunastu uczestników prezentowało swoje prace konkursowe, przygotowane w formie prezentacji multimedialnej.

Rywalizacja odbyła się w dwóch kategoriach: gimnazja/ szkoły podstawowe oraz szkoły ponadgimnazjalne. Uczestnicy konkursu wykazali się pomysłowością oraz kreatywnością, prezentowali prace konkursowe na wysokim poziomie, co wymagało dużego nakładu pracy i umiejętności wykorzystania zdobytych wiadomości oraz własnego doświadczenia.

Mimo, że wszystkie prace uczniów wyróżniały się niezwykle ciekawą formą prezentacji, komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców:

Gimnazja/ Szkoły Podstawowe:

● I miejsce: Cecylia Jarnutowska SP w Troszynie

● II miejsce: Natalia Zakrzewska SP w Troszynie

● III miejsce: Błażej Szabłowski SP w Kleczkowie

Szkoły ponadgimnazjalne:

● I miejsce: Przemysław Skwiot ZSP w Kadzidle

● II miejsce: Klaudia Komiakiewicz ZSP w Goworowie

● III miejsce: Aleksandra Ochocińska ZSP w Łysych

Konkurs, jak co roku, odbył się pod patronatem Starosty Ostrołęckiego Pana Stanisława Kubła, który ufundował wartościowe nagrody dla laureatów.

Zwycięzcom gratulujemy. Uczestnikom dziękujemy i zapraszamy w przyszłym roku.

  • licznik odwiedzin

    Odwiedzin wszystkich 122513, odwiedzin dzisiaj: 51

Script logo
W górę..